V predvianočnom zhone si nájdite chvíľku pre seba a načerpajte energiu pri dobrej knihe a v skvelej spoločnosti, v Knižnici Juraja Fándlyho. Aj tento rok sa môžete tešiť na zaujímavých hostí, predstavenie nových kníh a súťaže nielen pre deti ale i priateľov knižnice. Atmosféru Vianoc si v čitárni knižnice môžete užiť vždy od 15,00 do 16,30 h.

VIANOČNÉ ČARO, 3. 12. 2016
Stretnutie pri čaji a literatúre spojené so súťažou pre deti i priateľov knižnice

VIANOCE U KRISTÍNY FARKAŠOVEJ, 10. 12. 2016
Čítačka a rozprávanie o Vianociach s Kristínou Farkašovou, autorkou knihy „Som mama“.
Sympatická herečka a spisovateľka, autorka vtipných prúžkovaných tričiek a snáď najznámejšia mama dvojičiek Ely a Matildy. Kristína Farkašová vám porozpráva nielen o Vianociach v jej rodine ale i knihe, v ktorej sa našla nie jedna mamička. Ak je vám jej humor blízky, nenechajte si ujsť stretnutie s touto energickou mladou ženou.

TRI MAČIATKA TETY MILY, 17. 12. 2016
Prezentácia knižnej novinky pre deti spisovateľky Márie Lazárovej a ilustrátorky Simony Čechovej. Začítajte sa do 4. rozprávkovej knihy obľúbenej autorky detských kníh, ktorej je svet najmenších veľmi blízky. Novinka z jej pera je určená pre všetky deti, ktoré majú radi rozprávky plné dobrodružstva, kamarátstva a zvieratiek. Je najvyšší čas zoznámiť sa s Herkulesom, Jonášom a Lucinkou, mačiatkami, ktoré vyrastajú u tety Mily.