Korčuľovať priamo v historickom centre mesta? Prečo nie! Aj tento rok sme pre vás pripravili možnosť obuť si korčule, užiť si perfektnú zábavu a atmosféru mesta.

Syntetické klzisko na pešej zóne bude súčasťou Vianočných trhov už po druhý krát. Ľadová plocha so špeciálnym povrchom, ktorú tvorí umelá hmota so silikónovým olejom bude návštevníkom Vianočnej Trnavy k dispozícii od 11. novembra až do 8. januára. Slávnostné otvorenie je naplánované na 17,00 h. Jednorazový vstup na plochu bude stáť 50 centov a korčuľuje sa za akéhokoľvek počasia.

Záujemcovia o korčuľovanie si môžu priniesť vlastné korčule, k dispozícii však bude aj požičovňa a brusiareň korčúľ špeciálne určených na syntetický povrch. Plocha klziska je osvetlená, ozvučená a dopriať si môžete aj malé občerstvenie.

Nielen pre deti z materských a základných škôl existuje možnosť vyhradiť si čas na súkromné korčuľovanie. Nahlásené triedy v spomínaných časoch majú vstup ZDARMA. Každý deň, v čase od 9,00 do 13,00 si môžu klzisko rezervovať aj organizácie, združenia či skupiny jednotlivcov. V prípade záujmu si termín rezervujte minimálne 3 dni vopred na klzisko@vianocnatrnava.sk.

 

Cenník:

Jednorazový vstup na ľadovú plochu 0,50€

Požičanie korčúľ 2€

Brúsenie korčúľ 1,5€